درباه ما

دکتر ایراهیمی, دکتر امیرعباس ابراهیمی , امیرعباس ابراهیمی, یاسر, یاسر عرب نژاد,

دکتر امیرعباس ابراهیمی دانش آموخته رشته حقوق با گرایش حقوق خصوصی از پیشگامان بررسی قراردادهای تسهیلاتی و نحوه عملکرد متصدیان بانکی که در حال حاضر شرکت های مطرح کشور به عنوان مشاور اشتغال داشته و در حوزه کاری مذکور مدیران عامل شرکت های مختلف و معاونت های مالی شرکت از نقطه نظرات ایشان که در طول سالیان متمادی بدست آمده است بهره می برند.

 Taqdir 2  Taqdir 1
 

ایشان که بعضاً در کسوت وکالت نیز فعالیت های جریان سازی را داشته اند به عنوان مدرس مقررات پولی و بانکی کشور از ناحیه شرکت های شهرک صنعتی – کانون کارشناسان- مناطق آزاد  و ویژه اقتصادی – اتاق های بازرگانی و گروه های مختلف فعالان اقتصادی در استان ها حضور یافته و ضمن تدریس کاربردی و مفید جهت نحوه بررسی و آسیب شناسی پرونده های تسهیلاتی ، تلاش مضاعف داشته اند که بتوانند در این زمینه در سطح کشور گام موثری جهت ارتقاء دانش حقوقی بردارند که خوشبختانه نتیجه آن ایجادفضای گفتمان و نقدهای ارزنده ای در سطح فعالان اقتصادی و مدیران مالی و حقوقدانان محترم بوده است و هر روز بیش از پیش با قرار گرفتن نظریات مختلف و نقدهای جدید سیاست گذاری کلان کشور با بذل توجه به این موضوع که بایستی طرحی نو درانداخت ، به این نقطه نزدیک می شود که فضای واقعی اقتصادی و اجتماعی و الزامات دینی ، تغییر جدی و عملیاتی متناسب با نیازها را اجتناب ناپذیر نموده است.

 

 Taqdir 4  Taqdir 3

 

 

 

چهره ایشان به عنوان شخصی که از جمله پیشگامان نخستین در این امر و در حوزه مذکور بوده اند و با وجود فراز و نشیب های فراوان همواره آمادگی خود را جهت تدریس دست آوردها و نقطه نظرات و پاسخگوئی حضوری به سوألات فعالان اقتصادی در سراسر کشور در کارگاه های آموزشی اعلام داشته اند.

   Taqdir 7  

 

این مجموعه نیز بر آن شده است با دعوت از ایشان تلاش مقتضی را جهت ترویج این منویات بین فعالان محترم اقتصادی و مدیران مالی و حقوقدانان فراهم آورد .

 

 یاسر عرب نژاد

Yaser

 

یاسر عرب نژاد، همزمان با ورود به مقطع دکتری، با حمایت اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی کرمان و راهنمایی جناب اقای دکتر امیرعباس ابراهیمی، تحقیقاتش را در زمینه شناسایی نقاط انحراف بانک، در تسهیلات بانکی اغاز کرد. 

وی به عنوان مشاور حقوقی در عقود بانکی، همکاری اش را با اتاق بازرگانی ادامه داد و در راستای «دستورالعمل حمایت قضایی از سرمایه گذارای در قوه قضاییه» و تفاهم نامه همکاری٫ فی مابین دادگستری کل استان کرمان و اتاق بازرگانی٫ به عنوان، نماینده اتاق کرمان٫ به دادگستری استان معرفی شد.


            

 Book Oqoud

 

 

 

samane Houshmand

 Book Mosha


 

همکاری جهت برگزاری

 ۱.نشستهای مشترک دستگاه قضایی با فعالان اقتصادی؛

 ۲.کارگاه تحلیل آراء بانکی ویژه قضات حقوقی استان؛

 ۳.همایش عقود بانکی، ماهیت تا عمل؛

 ۴.تریبون دفاع حقوقی و قضایی از فعالان اقتصادی؛ و همچنین تدریس در کارگاههای آموزشی در زمینه دعاوی بانکی و گردآوری و تالیف کتاب، از دیگر فعالیت های وی بوده است.

ایشان در کسوت وکالت، علاوه بر تحقیق و پژوهش در کنار بسیاری از فعالان اقتصادی مشروع، قرار دارد.